O nás

Musíte byť tou zmenou, ktorú chcete vo svete vidieť. - Mahatma Gandhi


    Po rokoch pôsobenia na pozícii účtovník v súkromných spoločnostiach a na daňovom úrade na pozícii kontrolóra, ktoré nenaplnilo očakávania, s ktorými som do služieb štátnej správy vstupoval, som sa rozhodol, že "prejdem na druhú stranu". 

   Nakoľko mám rád nové výzvy a nemám problém niesť zodpovednosť za svoje konanie, založenie vlastnej spoločnosti mi prišlo ako logická cesta, ktorou som sa rozhodol kráčať. Podnikanie nepovažujem iba za jednu z možností na dosiahnutie príjmu, ale za možnosť realizácie vlastných myšienok, nápadov, uplatnenia svojich zásad pri svojej podnikateľskej činnosti a taktiež príležitosť pomáhať iným v realizácii ich nápadov, myšlienok, snov.

   Spoločnosť neposkytuje klientom iba služby účtovného, daňového a ekonomického poradenstva, ale i istotu, že pri riešení ekonomických problémov, ktorým budú pri svojom podnikaní čeliť sa môžu spoľahnúť na niekoho kto nesklame ich dôveru. Zodpovednosť, spoľahlivosť, dôvera, kvalita sú hodnoty, na ktorých stojí fungovanie spoločnosti Rogimi s.r.o. Každý klientov problém je príležitosť posunúť naše schopnosti na vyššiu úroveň, u nás nebudete počuť "nedá sa", lebo vždy hľadáme riešenia ako sa niečo dá a nie výhovorky prečo sa niečo nedá.

   Zodpovedným prístupom v podnikaní, pri ktorom okrem vlastných cieľov berieme ohľad i na ciele a záujmy iných (podnikateľov, spoločnosti ako celku), chceme prispieť k pozitívnemu formovaniu myslenia spoločnosti, ktoré posunie našu krajinu tým správnym smerom.Ing. Igor Gerhát

konateľ spoločnosti Rogimi s.r.o 

tel. +421950343278

e-mail: rogimisro@gmail.com

bližie informácie o činnosti spoločnosti ako i ďalšie zaujímavé informácie pre podnikateľov sa dozviete na https://www.facebook.com/Rogimi-1716025998411434